Cars for sale in Tirana, Volkswagen, 2009 Benzine,Kambio Automatik Payment 6,700 Euro. Tirana

Cars for sale 20/11/2023 12:27 Post ID: 197546


Payment

6,700 Euro

Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2009 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Address Rruga Petro Nini Luarasi Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 36

Shitet Passat CC Sport
Viti: 2009
Karburanti: Benzine
Kambio: Automatike
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe estetike.
E gatshme per cdo lloj prove!