Cars for sale in Tirana, BMW, 2015 Diesel,Kambio Automatik Payment 31,500 Euro. Tirana

Cars for sale 24/11/2023 23:18 Post ID: 187693


Payment

31,500 Euro

Brand SUV BMW, Year 2015 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Nela 6, Yzberisht, Tirane, Shqiperia - Maps
Reads 160

🚗 Shitet makina BMW X5 M-Paket   

⛽ 3.5 Nafte ⏩ Twinturbo

🔐 Viti 2015

🚗 Opsionet : Baxho xhami, Bluetooth, Kamer Mbrapa, Sensor parkimi, Navi, Sedilje me ngrohje para mbrapa.

📝 Te gjitha sherbimet e bera, super full 

📑 Me dogane te paguar

🔧 142,000 km

💰 Cmimi : 31,500 euro i diskutueshem

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj! 

📍 Adresa: Tirane, Shqiperia

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !