Hysa Auto Service ofron sherbimet Lyerje makinash me furre pjekje, Saldime, Nderrim vajrash dhe filtrash etj. Tirana

Car Service 07/11/2023 10:20 Post ID: 8205


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 841

🛠️ Hysa Auto Servis


⏩ Ofron sherbime te tilla si: 

💠Lyerje makinash me furre pjekje.

💠Drejtim llamarine te karamboleve te renda  

💠Saldim me argon dhe oksigjen

💠Nderrim Vajrash dhe Filtrash

💠Sherbime te ndryshme te nje cilesie te larte ku i shoqeron eksperienca 10-vjecare ne Itali.


📍 Adresa:
Pallati me shigjeta,Tirane, Albania

📲 Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!