Makine me Qera me cmim ekonomik Volkswagen Golf 6 duke filluar nga 25 Euro dita Tirana

Car Rental 07/12/2023 19:36 Post ID: 99451


Payment

25 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2010 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Brryli
Address Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Maps
Reads 7392

 📢 Makine me Qera me cmim ekonomik Golf 6 duke filluar nga 25 euro ne dite

🚗 Golf 6, 2.0  Diessel

🔒Viti i Prodhimit 2010 , Automatike 

💸Cmimi duke filluar nga 25 euro ne dite 

📌Rezervoni mbi 3 dite 

📍 Makina mund te merret ne Tirane , Rinas dhe ne cdo destinacion tjeter ne varesi te diteve te rezervimit tuaj . 

📞Per rezervime mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!