Foristrade me qera 4x4/ Makine me qera 7 vendeshe / rent a SUV/ SUV me qera/ Rent a car in Albania Tirana

Car Rental 08/12/2023 10:42 Post ID: 96507


Payment

50 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand SUV Mitsubishi, Year 2020 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 30,000 Km
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Maps
Reads 3676

⏩ Jepet me qera (cmimi i diskutueshem)

🚘 Mitsubishi Oulander 7 vendesh/ 7 Seater

💥 Vitprodhim: 2020

⛽ Motorri: 2.2 nafte ka opsion per te ulur harxhimin (ECO mode)

🚗 Ngjyra: E zeze

✨ Kambio Automatike

👉Specifika te tjera: Klima me 3 zona per secilin rrjesht, Hapje mbyllje me celes, Xhama te zi mbrapa - fabrike, Cruise Control, Limitator Shpejtesie, Ekran me bluetooth, Drita xenon/ LED running light, Sensor Drite/shiu, Goma te reja te sapo vena

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

💰 Cmimi duke filluar nga 50 euro dita

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!