Oferta e Fundvitit: Jepet makina Audi A3 me qera duke filluar nga 35 Euro/dita, 6 dite + 1 dite falas Vlora

Car Rental 20/11/2023 01:52 Post ID: 71577


Payment

35 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Audi, Year 2008 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Vlora - Qender
Address Vlore, Albania - Maps
Reads 531

๐Ÿ“ข Jepet me qera Makina Audi A3 duke filluar nga 35 euro dita

๐Ÿš— Audi A3, 1.9 diessel

๐Ÿ”“ Viti prodhimit 2008

๐ŸŽก Kambio Automatike

๐Ÿ“Œ Rezervoni 6 dite dhe perfitoni falas diten e 7 

๐Ÿ’ฐ Cmimi duke filluar nga 35 euro dita

๐Ÿ“Œ Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

๐Ÿ“ Bejme dergesa dhe ne Aeroport - Tirane

๐Ÿ“ž Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !