Makine me qera ne Rinas Audi A3 duke filluar nga 35 euro dita Tirana

Car Rental 20/11/2023 01:47 Post ID: 100803


Payment

35 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Audi, Year 2011 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Rinas/Tirana Airport
Address Rinas, Albania - Maps
Reads 1382

📢 Jepet me qera Audi A3 duke filluar nga 35 euro dita

🚗 Audi A3 ,2.0 Benzine ekonomike ne konsum 

🔒Viti i Prodhimit 2013 , Automat , tavan xhami 

💸Cmimi duke filluar nga 35 euro ne dite 

📌Rezervoni mbi 3 dite 

📍 Makinen mund ta merrni ne Rinas , Tirane  dhe ne cdo destinacion tjeter ne varesi te diteve qe rezervoni.

📞Per rezervime mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!