Shitet, Ambjent Biznesi, Dogana, Tirane, UNA27612 Tirana

Business Property in Sale 28/11/2022 15:55 Post ID: 92237


Payment

85,000 Euro

Square Feet 34.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
Distances 3.05 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Address Ish Sheshi Shqiponja - Maps
Reads 12

Disponojmë Ambjent Biznesi në Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Doganes, Tirane.
• Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 34m2
• 1 Tualet
• Fasade xhami perimetrale
• Kati 0
• Orientimi: Jug
• Vetrata termike dopio xham
• Fasade Xhami Perimetrale
• Parket,pllakte sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme

Për ta vizituar na kontaktoni!