Shitet, Ambient, Sheshi Willson PRO+26393 Tirana

Business Property in Sale 21/09/2023 10:13 Post ID: 72611

Payment

350,000 Euro

Square Feet 226.00 with 2 Toiletee
Floor Floor 0
Distances 1.02 km from city center
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Maps
Reads 118
File list: e.PNG,

Shitet, Ambient, Sheshi Willson

Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja neto 110 m2.
• Siperfaqe e jashtme e shfytezueshme 16 m2.
• Lartesia 4 m.
• Kati 0.
• 1 Ambient i shfrytezyeshem open space.
• 2 Tualete.
• Bosh.
• Fasade xhami.
• Sistem kondicionimi dhe aspirimi.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundesi shume e mire investimi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni.