Shitet, Godine, Dajt (PRO+25589) Tirana

Business Property in Sale 30/11/2022 09:22 Post ID: 64965


Payment 360,000 Euro
Square Feet 999.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0 with 1 Elevator
Distances 10.99 km from city center
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Dajt, Albania - Maps
Reads 28

Disponojme godine per shitje, e pozicionuar ne Dajt.

Objekti ka strukturë 2 -katëshe .
•Siperfaqe trualli 1120 m2.
•Siperfaqja e ndertimit te katit te pare eshte 267 m2.
•Siperfaqja e ndertimit te katit te dyte eshte 267 m2.

Organizimi:
•Kati i pare: 7 ambiente te shfrytezueshme, 2 tualete, dy magazina, verande.
•Kati i dyte: 10 dhoma gjumi, ku secila ka tualet dhe ballkon te vecante.
Detaje të tjera
•Godina disponon ashensor te brendshem.
•Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Mundesi shume e mire investimi.

Për ta vizituar na kontaktoni!