Shitet, Lokal, Myslym Shyri, Tirane.(PRO+24455) Tirana

Business Property in Sale 14/01/2023 10:41 Post ID: 56172
Payment 210,000 Euro
Square Feet 75.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
Distances 0.63 km from city center
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Maps
Reads 74
File list: property--08.png,

Disponojmë lokal per shitje me vendodhje ne Myslym Shyr, Tirane.

Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqe totale: 75.40 m2
• Sipërfaqe e verande: 30 m2
• Kati 0.
• 1 Tualete.

Detaje të tjera:
• Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi
• Kubaturë e rregullt.
• Aktualisht eshte ne gjendje pune.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Zona në të cilën ndodhet ambienti , është një nga zonat më preferenciale dhe ka një zhvillim të tipologjive të ndryshme të bizneseve.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!