Shitet dyqan tek Emerald Center ne Tirane Tirana

Business Property in Sale 20/11/2023 15:10 Post ID: 197669


Payment

423,000 Euro

Square Feet 88.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
Distances 1.82 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga 5 Maji Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 4

Tek Emerald Center shitet dyqan i sapo investuar. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje qendre tregetare 11 kateshe ,ndertim i vitit 2022. Siperfaqe bruto 88m2 dhe neto 80 m2. Dyqani eshte i mobiluar dhe ka orientim jug-lindje. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 423 000 Euro