Shitet ambjent biznesi ne Koder Kamez (Okazion) Tirana

Business Property in Sale 21/11/2023 10:21 Post ID: 196539


Payment

244,560 Euro

Square Feet 101.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
Distances 7.97 km from city center
City - Zone Tirana - Kamez/Paskuqan
Address Kamez,Shqiperia - Maps
Reads 11

Shitet ambjent biznesi ne Koder Kamez (Okazion)

Informacion mbi ambjentin:

*Kati 0
*Ka nje siperfaqe totale prej 101.9 m2
*Pallat i ri dhe shum cilesor
*Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme pasi eshte direkt buze rruges kryesore

Vendodhja : Koder Kamez / Bulevardi "Nene Tereza / Prane Universitetit Bujqesor te Tiranes"

Cmimi: 244.560 euro i diskutueshem