Shitet, Lokal, Yzberisht, Tirane. Tirana

Business Property in Sale 01/12/2023 16:13 Post ID: 186865


Payment

115,000 Euro

Square Feet 69.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Yzberisht - Maps
Reads 70

Disponojmë lokal per shitje me vendndodhje ne Yzberisht, Tiranë.

Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqe totale: 69 m2
• Kati 0.
• 1 Tualet.

Detaje të tjera:
• Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi.
• Kubaturë e rregullt.
• Aktualisht është në gjëndje pune.
• Sistem kamerash, tavan i varur, ndricim, fasadë e jashtme e investuar.
• Në proces hipotekimi pritet të dalin per 2-3 muaj.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Yzberisht
Çmimi: €120.000
Siperfaqja totale: 69 m²
Tualete: 1


📞 Kontakti: Erind Shehu
[email protected]