Shitet, Ambient Biznesi, Ish Parku i Autobuseve. Tirana

Business Property in Sale 28/11/2023 16:44 Post ID: 182720


Payment

1,366,400 Euro

Square Feet 624.00 with 3 Toiletee
Floor Floor 0
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Ish Parku I Autobuseve - Maps
Reads 35

Ambienti është i pozicionuar tek Rezidenca Alba.

Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja totale : 623m2.
• Kati 0 dhe -1.
Organizimi:
• E ndarë në ambiente të vogla secili për aktivitet të ndryshëm.
• 3 Tualete.

Detaje të tjera:
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Mundësi shumë e mirë investimi
PRO34567