Super dyqan tek rruga bardhyl ( buz rruge okazion ) Tirana

Business Property in Sale 04/12/2023 10:33 Post ID: 132367


Payment

250,000 Euro

Square Feet 52.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
Distances 1.48 km from city center
City - Zone Tirana - Brryli
Address Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 254

Shitet super dyqan me siperfaqe 52 m tek rruga bardhyl buz rruge per cfar do lloj aktiviteti pasi eshte nje rruge shum e aksesueshme dhe plot gjalleri per me teper kontaktoni ne per vizit ne prone