Super ambient comercial ( tek kompleksi kolombo ) Tirana

Business Property in Sale 04/12/2023 10:33 Post ID: 105438


Payment

120,000 Euro

Square Feet 94.00 with 1 Toilete
Floor Floor 2 with 1 Elevator
Distances 1.83 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Xhanfize keko - Maps
Reads 205

Shitet Njesi Sherbimi ne porcelan ,tek kompleksi Kolombo ,perballe me Bar Artisti me siperfaqe 100 m me te perbashketa dhe 94 m siperfaqe e brendeshme ,kati i 2-te me ashenore ,mund te kthehet dhe ne apartament 2+1 per me teper na kontaktoni + cmimi 120.000 mije Euro