Apartament per zyra prane Ambasades Amerikane Tirana

Business Property for Rent 20/11/2023 17:14 Post ID: 197777


Payment

700 Euro

Square Feet 71.00 with 1 Toilete
Floor Floor 3 with 1 Elevator
Distances 1.88 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 11

Apartament per zyra ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 71 m2 dhe ndodhet ne kat te dyte dhe eshte i pershtatshem kryesisht per zyra, por edhe per biznese te tjera te vogla. Ambienti eshte i organizuar ne dy hapesira, nje kend kuzhine, koridor dhe 1 tualet. Per me shume informacion na kontaktoni. ID:1714