Jepet Me Qera Dyqan Perballe Martenitetit Te Ri (ID BD21449) Tirane Tirana

Business Property for Rent 21/11/2023 17:35 Post ID: 197733


Payment

400 Euro

Square Feet 40.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
City - Zone Tirana - Brryli
Address marteniteti i ri - Maps
Reads 17

Perball Martenitetit te Ri, ne rrugen Martin Camaj, jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, pallat i ri, ne rruge dytesore, bosh. S.K

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje  Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje garanci

Jepet me qera 400 euro/muaj