Ambient Biznesi per Qira, Bulevardi Gjergj Fishta Tirana

Business Property for Rent 22/11/2023 21:15 Post ID: 197628


Payment

700 Euro

Square Feet 53.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 27

Ambienti ndodhet prane rruges Irfan Tomini dhe ka nje siperfaqe 53 m2.Biznesi është i ndërtuar dhe ka një klientelë të vetën prej disa vitesh.

Ka ambiente për parukeri dhe estetikë, manikyr-pedikyr, ambjent grimi, si dhe ambient për trajtime dermoestetike.

E dizenjuar me arredim me disenjat dhe mobilje te cilesise me te fundit.Për më shumë informacion, na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: €700
Siperfaqja totale: 53 m²
Tualete: 1
Viti i ndertimit: 2008
Viti i restaurimit: 2021


📞 Kontakti: Geraldo Yzeirllari
[email protected]