Jepet me qera ambjent biznesi ne Astir, Gree City/ Tirana

Business Property for Rent 23/11/2023 09:58 Post ID: 197566


Payment

1,350 Euro

Square Feet 78.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
Distances 1.20 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Astir - Maps
Reads 20

Jepet me qera ambjent biznesi ne Astir

Te dhena per ambjentin:

-Sipërfaqe totale 80m2
-1 tualet
-Kati 0
-open space

Ambienti është i përshtatshëm për zyra dhe biznese te ndryshme.

Vendodhja: Astir tek Green City
Cmimi per qera : 1350 euro i diskutueshem