Ambient zyre per qira, ish Stacioni i Trenit Tirana

Business Property for Rent 21/11/2023 17:34 Post ID: 197406


Payment

600 Euro

Square Feet 70.00 with 1 Toilete
Floor Floor 6 with 1 Elevator
Distances 16.50 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Stacioni i Trenit ,Shqiperia - Maps
Reads 18

Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor.

Ka siperfaqe 70 m2 dhe organizohet ne:

korridor
2 ambiente te shfrytezueshme per zyra
tualet

Ambienti ka kubature te rregullt dhe eshte totalisht i investuar.

Jepet i mobiluar. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si: zyre finance, marketingu etj.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore per zhvillimin e bizneseve.

Per me shume informacione na kontaktoni.