Jepet me qera ambient per zyra (Blloku) Tirana

Business Property for Rent 26/11/2023 08:56 Post ID: 178082


Payment

750 Euro

Square Feet 75.00 with 1 Toilete
Floor Floor 3
Distances 0.88 km from city center
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Abdyl Frasheri Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 60

Ofrohet për qira ambient per zyrë ose banim në katin e 3-të të një ndërtese në rrugën Abdyl Frashëri. Zyrës i takon një siperfaqe prej 75 m2. Ky hapësirë është e përshtatshme për të shërbyer si ambient pune për një kompani ose organizatë.Ambienti mund te sherbeje shume mire edhe per banim
Apartamenti ka një plan hapësinor të mirëorganizuar dhe të ndriçuar mirë. Hapësira e zyrës është e bollshme dhe e lejon ndarjen e saj në disa ambiente të ndryshme pune, sipas nevojave të lëvizshmërisë së organizatës. Muret e zyrës janë të ndërtuara me materiale cilësore dhe janë në gjendje të mirë.
Hapësira e punës kryesore është e përshtatshme për vendosjen e tavolinave dhe karrigave për stafin e kompanisë. Hapësira është e ndriçuar natyrshëm përmes dritareve të mëdha që japin një pamje të bukur të qytetit. Zyrës i është dhenë vëmendje e mjaftueshme për sistemimin e ndriçimit dhe instalimit të pajisjeve të teknologjisë së informacionit.
Apartamenti ka nje tualet dhe ballkon me pamje
Pozicioni i ndërtesës në rrugën Abdyl Frashëri është i favorshëm për qasje të lehtë dhe afërsi me qendrën e qytetit. Ky vendndodhje ofron mundësi të mira të transportit publik dhe akses të shpejtë në zona te ndryshme të qytetit.
Përreth apartamentit gjendet një numër i madh i dyqaneve, restoranteve dhe shërbimeve të tjera komerciale, duke krijuar një mjedis të përshtatshëm për stafin e zyrës për të marrë pushime të shkurtra ose për të ushqyer veten në orë pushimi.