Shes pajisje estetike Durres

Business Equipment in Sale 25/07/2023 13:51 Post ID: 157993


Payment

1,200 Euro

City - Zone Durres - Qender
Address Rruga Mujo Ulqinaku Durres,Shqiperia - Maps
Reads 223

Shes pajisje estetike te perdorura vetem 4 muaj te blera te gjitha tek Megatek. jan 2 pasqyra 1 e madhe 1 e vogel me sirtar 1 karrige makeup 1 krevat depilimi 1 poltron 1 ndarese ambjenti 2 stola 1 tavoline thonjsh dhe 1 lavatest dhe ja 4 pufte tvogla