340x230    340x230

🏡 biznese ne shitje

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Shitet Biznesi: Palester

Tirane | Komuna e parisit 👉🏻 shitet biznesi, palester🥇 me nje aktivitet  prej 12 vitesh dhe me nje klientele momentale standarte fryt i nje pune shume vjecare 🎯 adresa: komuna e parisit ...
30/11/2022 02:00

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Shitet butik me veshje femrash ne tirane , rruga bardhyl. butiku ka mall te zgjedhur (jo produkte tregu) dhe vlere stoku 30'000 euro ne total. per arredimin e dyqanit jane shpenzuar 6'000 euro. op...
26/11/2022 19:51

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
▶ shitet biznesi- pizza universal hallall👉siperfaqjadhenbsp;45m/2💶 cmimi 600 000dhenbsp;leke📌 adresa:afer shkolles konferenca e pezes,tirane ...
22/10/2022 18:28

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambienti i biznesit ndodhet tek kopshti zoologjik. informacion mbi ambientin: • ndërtim i ri • kati 0 • sipërfaqe neto: 55 m2 (qera mujor, 400 euro/muaj) • open space • orjentim: v...
20/10/2022 09:49

Zona: Komuna e parisit
Shitet biznes call center te komuna e parisit, prane kompleksit kika 2 postacione 6 ne salle dhe 2 ne zyre nese ndryshohen postacionet e salles, ka kapacitet mjaftueshem per 10 operator . tavoline ...
29/09/2022 17:10

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Mundesi shume e mire investimi! shitet biznesi, restorant! ne gjendje pune! klientele e ngritur! sip 120 m2! xhiro vjetore 350.000€! restoranti ndodhet ne zonen e bllokut! per me shume info konta...
19/07/2022 00:09

Zona: Zone Periferike
Shitet pastrim kimik i kompletuar cmimi i diskutushem...
04/07/2022 09:18

Tirane - Shitet Furra

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🔥 shitet biznesi 🔥 okazion vetem per pak dite 📍 vendodhja: kompleksi orion, tower bridge, tirane! shitet biznesi furre buke, piceri, pasticeri eksperienc pune 5 vjecare kli...
03/06/2022 13:11

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Shitet biznesi i autoshkolle ne gjendje pune dhe me staf te specilizur dhe serioz,kushte shume te mira mesimdhenie teorie dhe praktike. biznesi eshte ne nje zone shume te mire ,adresa e sakte eshte t...
07/05/2022 17:19

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
...
27/04/2022 06:21

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ne myslym shyri shitet biznesi dyqan dhe servis celularesh me siperfaqe 88 m2 , me fasade xhami , kati -1 , biznes i ngritur prej 3 vitesh me xhiro mujore te kenaqeshme , shitet sebashku me te gjithe ...
21/04/2022 17:34

Zona: Qender
...
12/04/2022 21:59

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe elitare te tiranes, te liceu shitet biznes. biznesi funksionon si lokal,bar kafe, tea house.eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe moderne. eshte i ndare n...
12/04/2022 17:37

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
💷dhenbsp;jepet me qeradhenbsp; 500 euro, ose edhe shitet biznesi 15.000 euro dyqani ndodhet në një nga zonat më të mira të tiranës.pranë ndodhen 3 shkolla *liceu artistik *jordan misja*shkol...
08/04/2022 09:37

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet piceri fast food . e hapur qe 10 vite! aktivitet menounente rregullt . shitet per arsye familjare . 7000€ ...
05/12/2021 19:23

Kavaje - Standart Tubi

Zona: Qender
Shitet bisnesi bashke me token . kontakt 0682059494 ...
02/12/2021 15:30

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔺shitet biznesi per estetike dhe parukeri !-ambjenti eshte i arreduar me nje stil modest dhe komod !-ne dispocion jane te gjitha produktet dhe paisjet e estetikes thonjeve dhe parukeris te cilat ja...
15/11/2021 10:34

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shitet biznesi i nje salloni bukurie per arsye emigrimi ...
04/11/2021 11:38

Elbasan - Fabrike Vaji

Zona: Qender
Shesim fabrik vaji ulliri,makiberia edhte e madhe punon 10 kuintal ne ore ne gjendje shum te mire eshte prodhuar ne firenze ne 2015 shume e mire per biznes te madh dhe privat ...
24/10/2021 10:48

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
🔹farmaci 1 one shitet  biznesi i nje farmacie ne tirane biznesi ka kohe qe funksionon, ka nje pune te ngritur dhe shitet per arsye te mungeses se stafitshitet si biznes i kompletuar me te gjitha...
30/09/2021 13:35

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Përshkrim: karakteristikat: imazh me cilësi të lartë: hd full hd 1080p dv dv kompakte dhe portative, perfekte dore funksioni i shikimit të natës, mbështet regjistrimin e videos me definicio...
14/08/2021 12:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim