340x230    340x230

🏡 bicikleta

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Lungomare
Mountain bike 26-ce pjeset shimano italiane marsha 3x7 super gjendje mundesi transporti cel: 0683214310...
26/11/2022 22:56

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Bicikleta eshte ne gjendje te mire, esht me peshe shume te lehte dhe ne ecje gjithashtu e lehte, e pershtatshme per te rritur por edhe per femije shalen e ka me regjistrim mund ta ulesh dhe ngresh sa...
09/11/2022 09:59

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Publikuar: nën 03 2022 09:30 biciklete-26-shimano-me-marshe biciklete 26 shimano me marshe 130eur gjendje: i përdorur - si i ri :biçikleta lloji i njoftimit:shitet njoftim nga: person fizik kom...
03/11/2022 11:40

Tirane - #mtb#26#

Zona: Don Bosko
#ofert-mtb#biciklet#gjermane#marsha#7×3#transport brenda#jasht tirane......
21/10/2022 20:23

Tirane - Mountain Bike

Zona: Laprake
Shitet bicikleta e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire. me frena me alkool shimano. cmimi 200 € ...
08/10/2022 12:08

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet bicikleta bride masa:26(mundesi per tu bere 27.5) frena mineral oil amortizator me bllokim nga timoni marsha 3x8 bicikleta eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur. cmimi i...
03/10/2022 21:52

Zona: Qender
Biciklet 28-ce ne gjendje shume te mire mungon freni i parecmimi: 40 mij leke te vjetramundesi transportite interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit:...
12/09/2022 18:39

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shite biciklete focus 26 3x9 marshe...
02/09/2022 20:51

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim