🏡 banes shkup

🕵 Online 25 lexues | ⏳ 23 njoftime ne pritje     Print

210,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc (square 21 - Rr. Kavajes, Pol. Bashkiake) K9, Me Pamje -- Kompleks Elitar, Apt Ne Faze Ndertimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet ultra apt 2+1+2wc dheballkon ( kompleksi square 21  - rruga kavajës, ngjitur me policinë bashkiake ) apartamenti është në fazë ndërtimi, sapo ka përfunduar tulla ** afati përfundimit ...
📅 Date: 31/05/2023 06:08

106,500 Euro - Shitet 2+1+depo & 2bllk Brenda Unaze (rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) Or. Jug - P (kati 2)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1+depo dhe 2 ballkone brenda unaze (rr. riza cerova - 4 deshmoret) zone sh. e mire - godine e ndertuar ne 2015 - hyrje me vete | cilesi shume e mire ndertimi | or. jug - perendim | 2 ball...
📅 Date: 31/05/2023 15:59

434,500 Euro - Shitet: Vile 3 Kate (395m2 Ndertim & 550m2 Truall) Pamje Spektakolare Mbi Liqenin E Tiranes (6 Dh. Gjumi & 4wc) Me Hipot

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
395.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet ultra vilë me pamje panoramike mbi liqenin e tiranës dhe malit dajt *me hipoteke* - zona liqeni thatë - pas hotel radisson ( 2 min e 50 sec me makinë) - rruga ullishtes  - vila është...
📅 Date: 31/05/2023 21:11

89,000 Euro - 2+1+kuzh. Vec (ish Rest. Durrësi -pas Raiffesien) K.4, Jo I Fundit **76m2 Neto - Bosh | Or. Jug - L -- Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me ankes veç ish restorant durrësi pas raiffesien - rruga ferit xhajko - tiranë - pallati Është i vjetër me tullë silikatë bardhë- pallat i vjetër 5 katësh - apartamen...
📅 Date: 01/06/2023 19:53

100,000 Euro - 🏢tek Don Bosko ,twister Palace Shitet Apartament 2+1, Me çmimin 100,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
apartamenti ka siperfaqe totale 81.16 m² ku 69.88 m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 1 tualet. apartamenti ndodhet ne ndertim i cil...
📅 Date: 01/06/2023 19:56

124,000 Euro - Cmim Okazion** 2+1 (siper Pazarit Te Ri - Shk. E Kuqe) K.3 *pllt Ne Faze Ndertimi / Or. Lindje - Planimetri Ideale

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet  2+1+1 ballkon, sipër pazarit te ri **shkolla e kuqe, rruga dervish hekali - planimetri shumë e mirë, perfekte.- orientim - lindje - v-   dhe kati i lartë me dritë dhe qetësi | cilësi...
📅 Date: 01/06/2023 22:58

70,500 Euro - New ** Apt: 1+1 ( Ali Dem - Fusha / Tr. Elektrik ) Pllt I V. 2023 (mnd. E Limituar) Kati 8 - Pamje E Lire & Planimetri I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
I sapo dale ne treg **1+1 i fundit qe shitet ne pallat -- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 (perfundon ne qershor 2023) me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideal...
📅 Date: 01/06/2023 23:22

88,000 Euro - Apt: 1+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) **mnd Konvertimi 2+1 -- Pllt 2023, K2 - 2 Ashensor

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apt 1+1 **mnd konvertimi ne 2+1 || kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mir...
📅 Date: 02/06/2023 02:22

88,000 Euro - Shitet: 1+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) **mnd Konvertimi Ne 2+1 -- Pllt 2023, K4 - 2 Ashens. | Or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | bal...
📅 Date: 02/06/2023 02:09

88,000 Euro - 1+1+bllk (spitali Amerikan 3 - Golden Park) Pllt 2023, K6 - 2 Ashens. | Or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | bal...
📅 Date: 02/06/2023 01:58

76,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Zona/rruga : fresku afer auto kalaja shitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 102m ne katin e 2 ne nje pallat te ri me ashensore dhe teper cilesore. apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe or...
📅 Date: 02/06/2023 01:57

107,000 Euro - Shitet: 2+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) Pllt 2023 - Cilesi Max. Ndertimi | Or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apt 2+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | ballkon i gjate d...
📅 Date: 02/06/2023 01:36

118,500 Euro - Shitet: 2+1 ( Ali Dem - Fusha ) Pllt I 2023, K3 (ashensor) Planimetri & Ndricim Ideal **jug

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 2+1-- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 - me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideale, hapesire e shfrytezuar ne maksimum | kati i 3 (me ashensor) *** ven...
📅 Date: 02/06/2023 01:22

100,001 Euro - 21 Dhjetori, Shesim Apartament 2+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
21 dhjetori, shesim apartament 2+1! pallat egzistues. kati: 3 siperfaqe: 70 m2, 64 m2. per me teper informacion me kontaktoni ne 0697907309....
📅 Date: 02/06/2023 00:56

49,835 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Bulevardin E Kasharit Ne Tirane (id 4111570)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111570 bulevardi kasharit, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 58.63 m² (51.82 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor (jo i fundit), organizohet ne nje dhome n...
📅 Date: 01/06/2023 23:26

198,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & Sip. Toke 1500 M2 | Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike (8.55 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...
📅 Date: 31/05/2023 06:08

125,000 Euro - Shitet: 1+1 (myslym Shyri - Rr. Him Kolli, 450m Qendra) Pllt V 2010 (k.9, Ashensor) Or. Jug -l **pjes. I Mobiluar (kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 myslym shyri (rr. him kolli) pallat i ri i v 2010, kati 9 me ashensor | apt pjeserisht i mobiluar, me ndricim natyral shume te mire dhe hapesire te bolleshme | instalime dhe puni...
📅 Date: 31/05/2023 17:15

410,000 Euro - ‼️okazion‼️apartament Ne Shitje 3+1+verande Tek Sunrise Residence ,teg

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (5.75 Km nga qendra)
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Organizohet ne: ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, lavanderi, 2 tualete dhe verande. ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. pjese e nje residence e cila perfshin: recepsion 24 orë m...
📅 Date: 01/06/2023 09:58

115,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Yzberisht - Nela 6 ) K.5, Me Ashensor - I Sapo Investuar, Cdo Gje E Re - Parket, Kondicioner **tualet Me D

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt: 2+1 ( yzberisht - nela 6 ) kati 5, me ashensor | apartamenti eshte i sapo investuar: me parket, dritare dopio xham, dyer dhe instalime elektrike / hidrualike te reja, kuzhina e kompletuar ...
📅 Date: 01/06/2023 11:15

183,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc (pas Amb Amerikane - 4min Rr. Elbasanit) Pllt I V. 2023 - Faze Parketi - 100% I Ri, Planimetri Ideale (3

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.04 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhebllk (pas amb amerikane - 4min rr. elbasanit) vendodhje fantastike | pallat i vitit 2023 ** i sapo perfunduar, ne faze parketi - apt 100% i ri dheme investime super cilesore nga ...
📅 Date: 01/06/2023 13:20

124,500 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (0.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...
📅 Date: 01/06/2023 21:37

49,800 Euro - 🏡shitet Apartament Rezidencial 1+1 NË Kompleksin Alba ,njË Nga Zonat MË TË KËrkuara, Astir, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🏡shitet apartament rezidencial 1+1 nË kompleksin alba ,njË nga zonat mË tË kËrkuara, astir, tiranË. 📍vendndodhja: bulevardi kasharit , astir pranë pallateve fratar, tiranë 📏si...
📅 Date: 01/06/2023 23:24

70,500 Euro - New ** Apt: 1+1 ( Ali Dem - Fusha / Tr. Elektrik ) Pllt I V. 2023 (mnd. E Limituar) Kati 8 - Pamje E Lire & Planimetri I

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
I sapo dale ne treg **1+1 i fundit qe shitet ne pallat -- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 (perfundon ne qershor 2023) me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideal...
📅 Date: 01/06/2023 23:22

52,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Bulevardi Kashar Prane Casa Italias Ne Tirane (id 4111569)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.40 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111569 bulevardi kashar, prane casa italias, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 62 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell. ...
📅 Date: 01/06/2023 23:06

75,330 Euro - Shitet ,apartament 2+1 ,unaza E Re ,tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Zona/rruga : rruga sokrat miho apartamenti është i pozicionuar tek rruga "sokrat miho" ,unaza e re, tirane. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 83.70m2 • ...
📅 Date: 01/06/2023 23:04

124,000 Euro - Cmim Okazion** 2+1 (siper Pazarit Te Ri - Shk. E Kuqe) K.3 *pllt Ne Faze Ndertimi / Or. Lindje - Planimetri Ideale

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.90 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet  2+1+1 ballkon, sipër pazarit te ri **shkolla e kuqe, rruga dervish hekali - planimetri shumë e mirë, perfekte.- orientim - lindje - v-   dhe kati i lartë me dritë dhe qetësi | cilësi...
📅 Date: 01/06/2023 22:58

68,501 Euro - Fresku, Shesim Apartament 2+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Fresku, shesim apartament 2+1! apartamenti ndodhet prane restorant freskut. siperfaqe bruto: 94 m2, neto 85 m2. kati 3. pallat 7katesh, pa ashensor. me hipoteke. per me teper informacion ju ...
📅 Date: 01/06/2023 22:56

57,000 Euro - Okazion!!! Shitet Apartament 2+1 🔐

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresQender 0.90 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Okazion!!! per muajin qershor dhe korrik shitet apartament 2+1 🔐 siperfaqja 📐 : 99.7m2 vendndodhja 📍 : para kmy-se. kati i 3- i banimit, me shkalle. cmimi 💵 : 57.000 euro i diskutuesh...
📅 Date: 01/06/2023 22:43

111,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Aura, Tirane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
...
📅 Date: 01/06/2023 16:08

240,000 Euro - Apartament 2+1+ Post Parkimi, Stadiumi Dinamo, Tirane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 01/06/2023 16:08

302,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë Pri30378

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 12, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti i sapo listuar, është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar, me investime të shumta. qendra është një nga zonat e cila ju ofron facilitete të shumta, pasi ndodhet afër institu...
📅 Date: 01/06/2023 16:12

126,500 Euro - Shitet: 2+1+2wc +1garazh I Madh (bulevardi I Ri - Treni)🌳 - 102m2 (cmim Kleringu: 126,500€) Fasadë E Ventiluar - (

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc +1garazh i madh (bulevardi i ri - treni)🌳 - 102m2 (cmim kleringu: 126,500€) fasadë e ventiluar - (fazë: karabina) |  kompleks i cilesise premium | planimetri perfekte | kat...
📅 Date: 01/06/2023 18:23

86,000 Euro - Te Mozaiku Pranë Zogu I Zi Shitet Apartament 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
✨️ shitet apartament 1+1 📌 mozaiku i tiranës pranë zogu i zi 📐 siperfaqe 70 m² 📍 kati 1-rë 🔒 pallat ekzistues tulle ⭕️ me hipotekë 🔔 mundësi ndarje për 2+1 💶 ...
📅 Date: 01/06/2023 21:59

120,000 Euro - Shesim Apartament 2+1+2 Tek Kopshti Botanik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet në zonën e kopshtit botanik, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 3 •sipërfaqe bruto: 81.9m2 orientimi: veri-lindje •organizimi i brendshëm: •ambient ...
📅 Date: 01/06/2023 21:56

126,000 Euro - Rafaelo Properties-068 8581709

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.73 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1+blk kati 8, 117 m² 126.000 euro (rruga jordan misja)...
📅 Date: 01/06/2023 21:46

124,500 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 0.06 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...
📅 Date: 01/06/2023 21:37

125,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Liqen Te Thate

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet prane radisson hotel . siperfaqe neto 64.34m2 siperfaqe bruto 76.28m2 kati i 4-te organizimi : koridor shperndares sallon i madh me ambient gatimi dhome gjumi tualet b...
📅 Date: 01/06/2023 21:27

185,600 Euro - Shitet,apartament 2+1+2, Residenca Mine Peza, 1600eu M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
...
📅 Date: 01/06/2023 21:17

93,000 Euro - Shitet, Garsionere, Rruga Barrikadave, 93000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, garsionere, rruga barrikadave kati 8 siperfaqe 49 m2 totalisht e investuar dhe mobiluar mundesi e mire investimi ndertim i ri zone e preferuar per banim ne afersi te qendres se qytetit. ...
📅 Date: 01/06/2023 21:00

78,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Fusha E Aviacionit Prane Pallateve Telebingo Ne Tirane (id 4111567)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111567 tek fusha e aviacionit, prane pallateve telebingo, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 50 m² (43 m2) me hipoteke, kati 10 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell. ...
📅 Date: 01/06/2023 10:14

78,000 Euro - Dublex Ne Shitje Ne Zonen E Don Boskos, Prane Shkolles Vace Zela Ne Tirane (id 4111568)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111568 ne zonen e don boskos, prane shkolles vace zela, shitet dublex ne ndertim te ri, apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m² ne certifikate pronesie, ndodhet ne katin perdhe, organizohet ne: ...
📅 Date: 01/06/2023 10:16

99,000 Euro - Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar Ne Shitje Ne Fillim Te Ali Demit Ne Tirane (id 4129375)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4129375 ne zonen e ali demit, tek rruga ish piro mani, shitet super apartament 2+1 ne ndertim ekzistues (parafabrikat), kjo zonë cilësohet si një nga zonat më të kërkuara dhe ofron të gjith...
📅 Date: 01/06/2023 10:39

107,000 Euro - Super Apartament 1+1+ Garazh Ne Shitje Ne Zonen E Tiranes Se Re Prane Pallatit Me Shigjeta (4111478)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (0.07 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111478 ne zonen e tiranes se re prane pallatit me shigjeta, shitet super apartament 1+1, me hipoteke, siperfaqja 61 m², pallat i ri, kat i 2, ashensor, mobilim modern, strukture e rregullt. orga...
📅 Date: 01/06/2023 11:47

49,000 Euro - Apatament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Irfan Tomini Ne Afersi Te Shkolles 26 Nentori (id 4119171)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4119171ne rrugen irfan tomini ne afersi te shkolles 26 nentori, shitet apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqa 65 m² kati 5 (i fundit) ne pallat ekzistues parafabrikat. apartamenti organizohet ne nj...
📅 Date: 01/06/2023 11:48

165,000 Euro - Shitet 2+1+2 Rr Frosina Plaku (ish Parku)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
📣 shitet apartament 2+1+2tualete 📍 kompleksi kontakt 🛣️ rruga "frosina plaku" 🪜 kati 8 , me ashensor 📐 siperfaqe 93 m² 🧭 orientim jug-lindje 🛋️ mobiluar me kushte bashk...
📅 Date: 01/06/2023 12:06

79,200 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E 5 Majit Ne Tirane (id 4111555)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111555 ne zonen e 5 majit ne tirane, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 66 m² (60.5 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhoma gjumi, nje t...
📅 Date: 01/06/2023 12:14

220,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë Pri30376

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 16, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti i sapo listuar, është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar, me investime të shumta. qendra është një nga zonat e cila ju ofron facilitete të shumta, pasi ndodhet afër institu...
📅 Date: 01/06/2023 16:15

80,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë. 80,000 €

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, për shitje apartamenti ndodhet pranë njësisë bashkiake, unaza e re, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 2 •sipërfaqe bruto: 79.25m2 organizimi i ...
📅 Date: 01/06/2023 20:53

96,500 Euro - Ne Astir Apartament 2+1+2 Per Shitje! Id: Billion2777

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar. zona te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode, me nje vendodhje shume te mi...
📅 Date: 01/06/2023 20:38

79,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+ballkon Yzberisht 79.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament~2+1+ballkon~73.07m2~kati i 7~pallat i ri~me ashensor~me hipoteke~i mobiluar~yzberisht~cmimi 79.000 eurokontaktoni k200...
📅 Date: 01/06/2023 20:35

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim