🏡 attrezzature commerciali in vendita

🕵 Online 2 Reader | ⏳ 1 pending ADV
Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Shitet krevati terapeutik per arsye emigrimi. krevati terapeutik nuga best me tourmanium dhe nano diamant, ndihmon ne parandalimin e permiresimin e shendetit. eshte nje krevat multi funksional qe...
02/12/2023 22:55

Zona: Don Bosko
Kompresor 3 kw ...
01/12/2023 11:32

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Shiten rafte dhe manekine te nje biznesi me cmim te lire.materialet jane italiane.cmimi eshte i diskutueshem.materialet shiten te gjitha bashke ose vecante. ...
15/11/2023 19:30

Zona: Zone Periferike
Kaldaje me gaze , lavatrice , tharese , centrifug , 2 kompresor ajri , 4 manekina shitje e makinerive ne grup cmimi 25.000 $ i diskutushem...
26/10/2023 10:00

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Nxjerr ne shitje banak te perdorur si i ri per makeup ose parukeri me pasqyra me drita...
22/10/2023 22:41

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shiten stola dhe tavolina restoranti ne gjendje shume te mire 6 komplete ( kompleti 18.000 leke te reja ) ...
20/10/2023 13:06

Zona: Zone Periferike
Marka: toshiba e-studio 556 se - 500€eshte fotokopje, printer, skaner, a4 dhe a3, bardhe e zi.ne gjendje te mire pune dhe dhe me toner 80 % te mbushurprinter hp color laserjet cp5225 - 250€printon...
17/10/2023 17:53

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Shitet kolltuku ne gjendje perfekte esht perdorur vtm dy muaj jo me shum nuk ka asnje njoll asnje demtim, komodina dhe kjo ne gjendje perfekte nuk ka asnje demtim apo gervishje dhe tabela me shkrim ro...
14/10/2023 10:40

Zona: Qender
Makineta se bon kafe edhe shet produkte eshte per shitje me cmim shum te mir 2000 euro. makineta eshte ne gjendje perfekt. te lutem me kontaktoni per ma shum informacion ne +355696930295 ...
10/10/2023 12:15

Zona: Zone Periferike
1-dhome frigorifer ngrires temperatura -20-22grade permasa 6x5x2.7 motorr 5.5kw fryres me 4ventilatore dere hapje ballore 120gjeresi x200lartesi 2-dhome frigorifer freskues permasat 6.5x5...
07/10/2023 10:05

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet frigoriferi 1500 euro i padiskuteshem për arsye mos perdorimi ...
27/09/2023 17:36

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shiten shkalle hekuri per ndertes dy kateshe --adresa perballe tv klan porcelan ...
12/09/2023 08:07

Durazzo - Tavolina Druri

Zona: Qender
Shiten 6 komplete tavolinash 100% dru,ne gjendje shum te mire.cmimi i diskutueshem...
23/08/2023 13:34

Zona: Qender
Rafte metalike per dyqane,grepat dhe ndarjet jane te levizshem sipas nevojave. te pershtatshem per dyqan auto aksesoresh, servise celularesh, aksesore te ndryshem, apo edhe mjedise shitjeje etj jane...
13/08/2023 18:42

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten shtupa pambuku. cmimi 70-50 ne varesi te sasise qe do blini. ...
28/07/2023 20:42

Zona: Qender
Shes pajisje estetike te perdorura vetem 4 muaj te blera te gjitha tek megatek. jan 2 pasqyra 1 e madhe 1 e vogel me sirtar 1 karrige makeup 1 krevat depilimi 1 poltron 1 ndarese ambjenti 2 stola 1 ...
25/07/2023 13:51

Zona: Zone Periferike
Shiten 3 bilardo ...
20/07/2023 19:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Makine e re akullore soft e sapo ardhur.vasketa 6+6 lit. 22-30 lit ne ore prodhim,monofaze,dopio kompresor shtese per ruajtjen e akullores gjate nates me fresh sistem opcion shtese. sistem shtese auto...
10/07/2023 09:05

Zona: Qender
Shiten pajisje fure buke te gjitha te rregullta te importuara nga italia cmimi i diskutueshem per me shum informacione na kontaktoni ne numri...
12/06/2023 11:59

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten mobiljet e biznesit (butik veshjesh)...
08/06/2023 18:30

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio