340x230    340x230

🏡 artikuj te ndryshem

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet pajisje mjekesore echo shimatzy me 2 probes konvekse lineare imazhe mjaft te qarta me te 2 sondat abdomen tiroide gjiri etj 100% funksionale me printer termik mitsubishi...
26/11/2022 10:58

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet biomicroscope rodenstock ro-2000se me tonometer profesional goldman te instaluar haag streit at-870 tonometer mikroskop oftalmologjik perdoret si pajisje okulistike ophthalmic equipment ps...
26/11/2022 10:49

Lushnje - Vaj Ulliri Bio

Zona: Zone Periferike
Shesim vaj ulliri bio, variteti i ullirit frontoi dhe leçino ...
25/11/2022 18:12

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
...
24/11/2022 10:13

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Mbulesa sediljesh universale pershtaten per te gjitha makinat 2 teke per 2 sedilet e para dhe 1 trreshe per sedilen mbrapa 40milek te vjetra transporti falas ose per ato qe vijn ne dyqan qe dun qe tja...
18/11/2022 11:02

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Shitet aparat tensioni profesional (sphygmomanometer me stetoskop) ...
14/11/2022 12:48

Zona: Fresku/Linze
E re...
10/11/2022 12:40

Zona: Komuna e parisit
Shitet karroce, krevat, govate per larje, tavoline ngrenie dhe marsup! karroca 3 ne 1 marka rotax se bashku me cante, mbulese dimerore, mbulese shiu, rrjete insektesh, mbajtese gote. krevati me dysh...
11/10/2022 23:09

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet raki shtepie. e bere me merak dhe pa sheqer. disponojme raki te vitit te kaluar gjithashtu edhe te ketij viti. e theksoj eshte raki shtepie pa sheqer. cmimi : 400 leke litri. ...
03/10/2022 22:19

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
💐raft i dyanshem per vendosjen e vazove me lule!🏺 4 kate 🏷 3,500 leke 5 kate 🏷 4,000 leke 6 kate 🏷 4,500 leke 🚛transporti: 200 leke ne tirane; 300 leke ne rrethe. 🥰i pe...
27/09/2022 03:26

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet impulse sealer qyeteti: tirane per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne youtube cmimi: 50mij lek nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne whatsapp ...
01/09/2022 23:06

Zona: Divjake
Set per meshkuj me llogo makinash ...
29/08/2022 15:28

Zona: Plepa
Shitet mikroskop mësimor me dritë me zmadhim 10x , 20x dhe 40x ,i përshtatshëm sidomos për mësuesit e biologjisë. 50 000 leke te vjetra...
31/07/2022 12:52

Zona: Plepa
Shiten pompa te vogla për biçikleta te reja te pa përdorura. 20 mij leke te vjetra 1 pompë...
31/07/2022 12:48

Zona: Plepa
Shiten aksesore çakmak për zbukurime shumë të bukura ,janë ruajtur me kujdes për shumë vite. 25 mij leke te vjetra 1 çakmak....
31/07/2022 12:44

Zona: Shkembi Kavajes
Shiten motora uji te markes seadoo , tipi spark , 90 kf te vitit 2019 , bashke me karrel , ne gjendje shume te mire , me dogane dhe letra te paguara per vitin 2022. ...
28/07/2022 12:06

Zona: Qender
Panele diellore per ngrohjen e ujit shtepiak🔅 kursim energjie elektrike deri ne 90%🔅 panel diellor me tuba vakumu me depozite 200 litra "me rrjedhje te lire"🔅 pajisur 20 tuba vakumi (izolim t...
27/07/2022 10:02

Zona: Qender
Gruri qe ne shesim eshte viktoria dhe eshte shume i mire. gjithashtu kemi edhe miell qe eshte bluar po nga ky grur. buka del e bardhe dhe eshte shume e shishme. telefononi ne numrin e telefonit +35...
22/07/2022 14:56

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet pishine portative me permasa 3.00m x 1.75m x 80cm. pishina eshte ne gjendje shume te mire. i ka te gjitha pjeset per montim bashke me katalogun. eshte perdorur vetem 1 muaj dhe eshte hequr per...
17/06/2022 12:14

Zona: Qender
Shitetdhenbsp;pishine blu rrethore intexdhenbsp;eshte shume pak e perdorurdhenbsp;cmimi: 15.000 leke te rejadhenbsp;...
17/06/2022 10:56

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim