🏡 apartament shitje kthesa kamzes

🕵 Online 35 lexues | ⏳ 37 njoftime ne pritje     Print

75,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament 1+1 per shitje. kthesa e kamzes, perballe cassa italia 64 m2. me hipoteke i mobiluar apartament 1+1 ofrohet per shitje tek nje kompleks i mireadministruar perballe cassa italia. hapesire e mireorganizuar. totalisht investuar me ma...

20/02/2024 15:53

127,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
127.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete

Apartament 3+1 ne shitje në kompleksin "garden city" kthesa e kamzës apartamenti ka një sipërfaqe prej 127 m2 ndodhet në katin i-rë banim të një pallati të ri me ashensor organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gj...

27/01/2024 12:50

78,400 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete

Apartament 2+1 ne shitje te kthesa e kamzes ne tirane. ka siperfaqe 112m2 ,ne katin e 6 banim(ashensori pritet te vendoset se shpejti) . organizohet nga koridori shperndares soxhorno e madhe sebashku me pjesen e gatimit me dalje ne ballkon ,nje dhome...

26/01/2024 21:27

75,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 1+1, për shitje apartamenti ndodhet tek kthesa e kamzës, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 1 banim •sipërfaqe bruto: 69.65m2 •sipërfaqe neto: 62.33m2 •sipërfaqe e perbashket : 7.32m2 organizim...

17/01/2024 12:26

85,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Apartament ne shitje 2+1 kati: 4 siperfaqe: 92 m2 organizohet: -sallon ndenje -ambient gatimi -2 dhoma gjumi -1 tualet vendndodhja: kthesa e kamzes (malezian) cmimi per shitje: 85.000€ ...

14/01/2024 19:40

117,600 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete

Tek ''akses tirana'', pa shkuar tek ''kthesa e kamzes'', shitet apartament 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone dhe 1 post parkimi, me siperfaqe totale 108 m2 dhe siperfaqe bruto 96.08 m2, kati i 3-te banim; orientimi jug - perendim. ka filluar faza e nda...

27/12/2023 16:04

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Disponojmë apartament 3+1+2, për shitje apartamenti ndodhet tek kthesa e kamzes, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 1 banim, kati 3 nga toka •sipërfaqe bruto: 130m2 organizimi i brendshëm: •ambient ndenje dhe ambient g...

20/12/2023 11:25

83,410 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete

Apartament 2+1 në shitje në “tirana entry ii” kthesa e kamzës apartamenti ka një sipërfaqe prej 87.8 m2 bruto dhe 74.4 m2 neto. organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. ndodhet në kat...

30/11/2023 17:02

84,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Apartament 2+1 per shitje tek kthesa e kamses. planimetri perfekte per investim. ...

26/11/2023 14:31

71,200 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete

Apartament 1+1 në shitje në “tirana entry ii” kthesa e kamzës apartamenti ka një sipërfaqe prej 71.2 m2 bruto dhe 59.8 m2 neto organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. ndodhet në ...

22/11/2023 14:44

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 20/02/2024 10:11

143,000 Euro - Apartament Per Shitje 2+1+2,rruga Jordan Misja,prane Bulevardit Te Ri.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 2+1+2 ne rugen jordan misja,ndertimi me i ri glob 3xndertimi ndodhet ne fazen e ndarjeve siperfaqe 104.6 m2planimetri e rregullt kati 6 banim cmimi 1370 euro m2...
📅 Date: 20/02/2024 14:38

130,000 Euro - Rruga 5 Maji Prane Shkolles Tirana Jone Shitet Apartament 2+1+2, 130,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.36 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
 rruga 5 maji prane shkolles tirana jone  shitet apartament  2+1+2, 130,000 euro apartamenti ka siperfaqe bruto 115 m² dhe siperfaqe neto 108 m² ,te organizuar ne korridor hyres ne...
📅 Date: 20/02/2024 16:51

149,000 Euro - 2+1+kuzhine E Vecuar & Ballkon I Bollshem (📍pas Globe - Ish Parku, Rr. Kavajes ) K4, Pa Ashs. | I Kompletuar & Invest

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1+kuzhine e vecuar & ballkon i bollshem 📍 pas globe ish parku rruga kavajës ( rruga stavri thembeli) kati 4 pallat i vjetër    - apartamenti Është me hipotekë...
📅 Date: 20/02/2024 18:29

72,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, fresku, tiranë.apartamenti ndodhet pranë market aldi.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja bruto: 70.8 m2. • sipërfaqja neto: 63.6 m2.• kati 4.• ndërtim i...
📅 Date: 20/02/2024 19:37

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc & Super Verande ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pllt Ne Ndertim, Fasade E Ventiluar | Dorezohet Me Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat në ndërtim në fazë karabina *** afat perfundimi 2026 | standart i larte ndertimi  | me veshje kap...
📅 Date: 20/02/2024 19:39

72,000 Euro - Apartament I Perfunduar 1+1 Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Cdo gjë e re, që nga hidrosanitaret, bolieri i dushit, dyert, elektriket, parketi duke vazhduar me cilësine e lartë e materialeve të perdorur, si dopio xham, derë e blinduar, hidrosanitare inkas...
📅 Date: 21/02/2024 15:06

135,000 Euro - Shitet: Shtepi + Truall ** *ne IbË Te Poshtme* ( 18min Nga Tirana ) 300m2 Turall & 277,4m2 Ndertim | Me Doc. Te Rregull

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet vilë + truall e veçantë në ibë të poshtme ( 18 min nga qendra tiranës) sa kalon mulletin dhe bërzhitën.- zonë super e qetë, me ajër të pastër, shumë thjeshtë e aksesushme dhe me...
📅 Date: 21/02/2024 15:33

85,000 Euro - Okazion Shitet Apartament Ne Astir 85.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
1+176 m2 85.000 eurosallon ndenje, ambjent gatimi, boshkati 4, ashensorpërshkrimdisponon hipoteke76 m2nuk pranohet kredi totali i kateve 7 ambjent gatimi, sallon ndenje, bosh📍astir vila ...
📅 Date: 21/02/2024 18:42

115,000 Euro - Ne Astir, Tek 2 Palmat Shitet Apartament 2+1 Me Çmim Okazion 930 Euro/m²

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Ne astir, tek 2 palmat shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe çmim super okazion, vetem 930 euro/m2. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor dhe ka orientim lindje...
📅 Date: 21/02/2024 21:11

7,000,000 Leke - Shitet Apartament 1+1 Ali Dem, Votra Caffe

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ih/r 00022 shitet apartament 1+1 ali dem, votra caffe📍te votra caffe, rruge kryesore🪜apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te vjeter pa ashensor.📐siperfaqja totale esht 57.3 m2 dhe ...
📅Date: 22/02/2024 00:39

96,500 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Ali Dem (id B121150) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne ali dem, tek fusha e ali demit, prane bkt, shitet apartament 2+1, tualet, koridor, me siperfaqe 77 m2, me hipoteke kati i 3, pallat egzistues, e mobiluar a.rtarife sherbimi agjensie 1% e vleres se ...
📅Date: 22/02/2024 00:34

99,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Tirana Entry 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament per shitje tirana entry 2 me tipologji 2+1+294m2kati 4me orientim jug lindje kompleksi eshte ne ndertim ne fundvit dorzohen celsatme super cmim:99.000€per me shume tel:0696...
📅Date: 22/02/2024 00:15

65,500 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1perballe casa italia 59.6m2kati 3orientimi jug lindje ne ndertim faze suvajecmimi:65.500€per me shume tel:0696636468...
📅Date: 22/02/2024 00:11

66,000 Euro - Okazion Apartament 1+1 Per Shitje Tirana Entry 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament per shitje tirana entry 2 me tipologji 1+160m2kati 4me orientim jug kompleksi eshte ne ndertim ne fundvit dorzohen celsatme super cmim:66.000€per me shume tel:0696636468...
📅Date: 22/02/2024 00:08

97,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Kompleksi Tirana Entry 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament per shitje tirana entry 2 me tipologji 2+1+287.3m2kati 4me orientim jug lindjekompleksi eshte ne ndertim ne fundvit dorzohen celsatme super cmim :97000€per me shume tel:06966364...
📅Date: 22/02/2024 00:06

105,000 Euro - Okazion Apartament 3+1+2 950€m2 Tirana Entry 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament per shitje tirana entry 2 me tipologji 3+1+2111m2kati 4me orientim jug kompleksi eshte ne ndertim ne fundvit dorzohen celsatme super cmim 950€m2per me shume tel:0696636468...
📅Date: 22/02/2024 00:03

88,000 Euro - Shiten 2 Apartamente 1+1 Ne Astir!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamente  per shitje ne astir. 2 apartamente te tipologjis 1+1 te dy ndodhen ne katin e 7 te investuar pallat i ri....
📅Date: 21/02/2024 23:52

189,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, Afer Farmacise 10 ) K10 - Super Pamje | Pllt I Sapo Perfunduar | Me Parket Ac5

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc ( rr. dibres - medreseja, afer farmacise 10 ) k10, i fundit me super pamje**pallat i sapo perfunduar, me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri perfekte, investim...
📅 Date: 20/02/2024 13:46

100,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në mars 2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor modern  | mundësi e...
📅 Date: 20/02/2024 18:46

148,000 Euro - Shitet: 3+1+ Ballkon I Madh (pas Globe - Ish Parku, Rr. Kavajes ) K5, Pa Ashs. - Tot I Investuar & Kompletuar + Pane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
5 Tualete
Shitet apartament 3+1 pas globe ish parku rruga kavajës ( rruga stavri thembeli) kati 5 pallat i vjetër   - apartamenti Është me hipotekë 117.5 m² me dhoma gjumë të mëdha dhe të la...
📅 Date: 20/02/2024 19:58

137,500 Euro - Shitet Cmim Kleringu :🔥 1285€/m2🔥 - 2+1+2wc ( Botaniku - Kodra E Diellit 1, Pa Hyre ) K 2 - Ndertim Premium,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
 shitet apartament 2+1+2wc+1 ballkon - ( kopshti botanik , kodra e diellit )  cmim kleringu :🔥 1285€/m2🔥 ( pa hyrë brenda rezidencës kodra e diellit 1) -  suoepr okazion nga c...
📅 Date: 20/02/2024 22:48

105,000 Euro - Super 2+1+verande ( Tufine - Rr. Myslym Keta ) K6, Pllt I Ri - Investim Premium: Mobilim & Elektro A++ | Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
138.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 + verande te madhe ndertim i viteve te fundit  me ashensor sapoinvestuar plotesisht i mobiluar me cilesi shum te mire ne rrugen myslym keta ne tufineq4484te dhenat e ndarjes...
📅 Date: 20/02/2024 23:59

226,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc & 2 Bllk ( Liqeni, Me Pamje - Hotel Sokrati ) K3, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Italian, Parket &

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet super apartament 2+1+2wc+ 2 ballkone **2 poste parkimi me cmim extra** ( liqeni, me pamje - fiks hotel sokrati ) kati 3, pallat i ri me ashensor | ap i investuar: mobilim italian | me parket, k...
📅 Date: 21/02/2024 22:45

338,000 Euro - 🔥 Shitet: 3+1+2wc +kuzh. Vec ( Petro Nini, Ne Rrugë Kryesore - Nobis ) Mnd Ndarje Ne 3 Apt 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
183.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 3+1+2wc +kuzhinë e veçuar - ( 183 m2 total) nobis ( në krah) petro nini ( në rrugë kryesore) - me mundësi ndarje në: 3 apartamente 1+1  ( ose 2 apartamente 2+1 ) q4507- 1...
📅 Date: 21/02/2024 23:04

94,000 Euro - Shitet Apartament 1+1+blk Tek Bulevardi I Ri 94.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament~ 1+1+blk~ 59m2 bruto~ 52m2 neto~ kati 4~ pallat i ri~ bosh~ me ashensor~ perfundon ne fund te 2024~ tek bulevardi i ri~ cmimi 94.000 eurokontaktoni v400...
📅Date: 21/02/2024 23:35

124,800 Euro - Shitet Apartament 2+1, Tek Unaza E Re!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
♦informacione mbi pronën:sipërfaqe totale: 104.3m²sipërfaqe apartamenti: 94.6m²kati i 8-të banim.♦përmbajtja e ambientit:•sallon•kuzhinë•2 dhoma gjumi•1 tualet♦cilësime të tjer...
📅Date: 21/02/2024 23:33

88,000 Euro - Shesim Apartament 1+1 Ne Astir!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament 1+1 ne astir!pozicionuar në katin e 7 të një pallati 9-katësh në astir, një zonë e ndërtuar dhe e zhvilluar mirë.apartamenti ofron:-1 sallon ndenje, kuzhina,-1 dho...
📅Date: 21/02/2024 23:27

130,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1sip 65 m2pallat me ashensor!totalisht e restauruarsallon+kuzhinedgome gjumitualetcmimi 130.000€...
📅Date: 21/02/2024 23:16

130,000 Euro - Super Ap 1+1 Te 21 Dhjetori ( Big Market )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.56 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 2 ap 1+1📌rr shefqet musaraj( 21 dhjetori mbrapa big market)njera 68m bruto(cmimi 138’000 euro)jug-lindje.njera 65m bruto(cmimi 130’000 euro) veri- perëndim’kati 7 me ashensor (pallat ...
📅Date: 21/02/2024 23:13

68,000 Euro - Shitet Apartament 1+1+blk! Fresk. 68.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1! fresk. shitet i mobiluar. me hipoteke74 m2. per me shume informacion mund te na kontaktoni l....
📅Date: 21/02/2024 23:07

74,000 Euro - Shiitet Garsionjre Tek Kika 2 Komuna E Parisit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Dhenia me qira ditore e apartamenteve dhe gazoniereve vitet e fundit eshte nje nga bizneset me fitim prurese.ofrojme per shitje gazoniere te kompleksi kika2 totalisht te investuar me rifinitura modern...
📅Date: 21/02/2024 23:04

75,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Astir 75.000€ Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 1+1 sip:63.5 m/2 kati 3,jug - orientim hipoteke 📍astir,prane vila l cmimi:75.000 euro  shitet kesh , jo me kredi ...
📅 Date: 20/02/2024 12:02

59,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Në Plazh Shkëmbi I Kavajës, Hotel

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Shkembi Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, në plazh shkëmbi i kavajës, hotel "majestic" -rreshti i dytë i pallateve nga deti, pallat pa ashensor. -organizimi: sallë, kënd gatimi i aneksuar, 2 dhoma gjumi,...
📅 Date: 20/02/2024 12:03

49,000 Euro - 🏡shitet: Garsoniere (40 M2) Kinostudio 📍 K5, Pamje E Lire - **cilesi Premium Or. Jug - Lindje **plot Diell + Vetr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
🏡shitet: garsoniere (40 m2) kinostudio 📍 49,000€ - k5, pamje e lire - **cilesi premium  or. jug - lindje **plot diell + vetranta te medha- sip totale:40 m2- sip neto: 31 m2- kati: 5- kate...
📅 Date: 20/02/2024 23:06

74,000 Euro - Shiten Opsione Apartamentesh Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (6.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shiten opsione aprtamentesh 1+1 /2+1 dhe 3+1 ne kompleksin me te mire te tiranes univers city i cili te krijon te gjitha fasilitetet e nevojshme dhe ke akses ne te gjitha drejtimet ku qendra esht 15 m...
📅 Date: 21/02/2024 22:42

165,000 Euro - Shitet 2+1 Prane Square 21, Rruga E Kavajes.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.70 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Ofrohet apartament 2+1 per shitje, prane square 21.organizohet ne korridor shperndares, salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkon.me kontako ne whatsapp per me shume informacione.&nb...
📅Date: 21/02/2024 23:03

74,000 Euro - Shitet Gazoniere Te Kompleksi Kika 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Dhenia me qira ditore e apartamenteve dhe gazoniereve vitet e fundit eshte nje nga bizneset me fitim prurese.ofrojme per shitje gazoniere te kompleksi kika2 totalisht e investuar me rifinitura moderne...
📅Date: 21/02/2024 23:00

138,000 Euro - Shesim Apartament 2+1+2 Ne Zonen E Astirit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 2+1+2 ne astir.siperfaqe totale: 115m2kati: 4-teorganizohet ne:- korridor shperndares- sallon me kuzhine- 2 dhoma gjumi- 2 tualet.apartamenti ndodhet ne nje pallat te viteve te fundi...
📅Date: 21/02/2024 22:56

155,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Square 21!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 tek kompleksi square 21 / 21 dhjetori- sip totale 70m2 / neto 60m2 / kati 7 banim- ambjent i ndenje + gatimi / 1 dhome gjumi dhe 1 tualete- orientim jugper me teper info ose vizi...
📅Date: 21/02/2024 22:56

60,000 Euro - Shitet Apartament 1+1,astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1,astirapartamenti ka nje siperfaqe prej 53.5m2 dhe ndodhet ne katin e 4 teknikorganizohet neambjent ndenje+gatimi1 dhome gjumi1 tualetapartamenti ndodhet ne nje nga zonat qe i plo...
📅Date: 21/02/2024 22:53

75,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m2 ne katin e 2 organizohet ne :ambjent ndenje + gatimidhome gjumi tualet ballkon apartamenti eshte i paisur...
📅Date: 21/02/2024 22:39

100,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1 Pas Spakut Usluga

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.02 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Okazionpallat i ri me ashensor , i mobiluar , me hipotek...
📅Date: 21/02/2024 22:37

235,000 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Komuna E Parisit, Prane Rreth Rrotullimit Ne Tirane (id 4131253)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131253tek komuna e parisit prane rreth rrotullimit, shitet apartament 3+1, siperfaqe totale 117.2 m², kati 2 ne nje pallat te ri ne ndertim e siper ( po mbaron faza e instalimeve elektrike ).apar...
📅 Date: 20/02/2024 09:43

225,000 Euro - Super Apartament Luks 3+1 Ne Shitje Stadiumi Dinamo Afer Me Ehw Ne Tirane ( Id 4139146 )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4139146 afer ehw tek stadiumi dinamo shitet super apartamenti 3+1 ne pallat ekzistues kati 5 (jo i fundit), siperfaqja 103 m²(101 m²),mobilim luksoz . apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi , ...
📅 Date: 20/02/2024 16:33

337,200 Euro - Super Apartament 3+1 Me Verande Ne Shitje Ne Komune Parisi, (id 4131341)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
211.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
D : 4131341, ne komune parisi ne afersi te rreth rrotullimit, shitet apartament 3+1 me verande, siperfaqe totale 211.4 m² (siperfaqe brendeshme 109 m², siperfaqe verande 85.6 m², siperfaqe e p...
📅 Date: 20/02/2024 17:08

61,000 Euro - Ap 2+1 Ne Shitje Ne Kamez

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1 ne shitje ne kamez rruga teuta 97 m2 kati 5 faze ndertimi kontakto...
📅 Date: 21/02/2024 06:49

159,900 Euro - 3 Apartamente Kleringu 2+1+2 Ne Shitje Tek Kompleksi Residencial Xheluks Rruga E Elbasanit (id 41211428)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211428 tek kompleksi residencial xheluks ne rrugen elbasanit , shiten 3 apartamente 2+1+2, ne nje pallat te ri shume cilesor te viteve te fundit. apartamentet jane si me poshte: apartament 1,...
📅 Date: 21/02/2024 10:15

220,000 Euro - 2 Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne 21-sh, Prane Neranxit, Tirane (id 4129441)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
142.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4129441rruga muhmet gjollesha, prane neranxit, shiten 2 apartamente 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues.ka nje siperfaqe prej 142.8 m² neto me certifikate pronesie. te dy apartamentet ndo...
📅 Date: 21/02/2024 10:38

89,900 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Brryli Prane Maternitetit Te Ri Ne Tirane (id 4119346)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Property id ...
📅 Date: 21/02/2024 11:18

135,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Durresit Ne Afersi Te Mullirit Vjeter Ne Tirane (id 4129443)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129443ne rrugen e durresit ne afersi te mullirit vjeter, shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 61 m², kati 2 ne nje pallat ekzistues me tulla. apartamenti eshte i gjithi i rino...
📅 Date: 21/02/2024 11:39

184,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Qender, Prane Sheshit Skenderbej,tirane (id 4129439)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Property id : 4129439 rruga kavajes, prane sheshiit skenderbej, shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 75 m² me hipoteke ne katin e katert (i fundit) te nje pallati egzistues. apartamenti eshte i ...
📅 Date: 21/02/2024 11:53

290,000 Euro - Super Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Bllokut Prane Gjimnazi “petro Nini Luarasi” (id 41211391)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41211391 ne zonen e bllokut prane gjimnazit “petro nini luarasi”  , shitet super apartament 2+1,  me hipoteka , siperfaqja 100 m², pallat i ri, kat i 4, ashensor, strukture e rr...
📅 Date: 21/02/2024 12:01

770,000 Euro - Shitet Vile 4 Kateshe Tek Kodra E Diellit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
413.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
5 Tualete
🚨zbritje cmimi🚨 nga 800.000€ behet 770.000€ 🔖shitet vile luksoze 4 kateshe! 📍“rezidenca kodra e diellit” vila ka nje siperfaqe totale prej 413 m2 vila organizohet ne 2 holl...
📅 Date: 21/02/2024 20:26

69,700 Euro - Shitet Apartament 1+1+blk Te Rruga Myslym Keta 69.700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 4.34 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament~ 1+1+blk~ 64.6m2 bruto~ 69.7m2 neto~ kati 3~ me ashensor~ pallati ndodhet ne fazen e tulles~ me dokumenta te rregullta~ tek rruga “myslym keta”~ cmimi 69.700 eurokontaktoni ...
📅Date: 21/02/2024 22:35

170,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Rruga E Barrikadave !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.61 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne rr.barrikadve përballë shkollës lidhja prizrenit.objekti eshtë i vitit 2023, i sapo perfunduar me fasadë të ventiluar, me dy ashensorë dhe me 3 kate parkim nën tokë. zo...
📅Date: 21/02/2024 22:30

140,000 Euro - Shes Apartament 1+1, Komuna E Parisit 140.000

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Pershendetje!jemi këtu për të prezantuar një mundësi të shkëlqyer për ju - një apartament i bukur në shitje në një prej zonave më të preferuara të qytetit, tek komuna e parisit. ky apar...
📅Date: 21/02/2024 22:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim