🏡 angruop

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje

Durres - Sistem Kapote

Zona: Zone Periferike
Bejme sistem kapote(veshje fasade) per termo-izolimin e shtepise tuaj. ...
09/12/2023 14:36

Zona: Zone Periferike/Aeroport
...
06/12/2023 12:58

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
...
05/12/2023 12:14

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ofrojmë shërbime te ndertimit dhe rikonstruksionit sikurse: shtrim pllakash,punime gipsi,lyerje me boje, termoizolim shtepie, veshje me polesterol, cmime fantastike me cilesine me te mire kohe reko...
05/12/2023 12:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Grup pune per punime pllakash tirane. shtrime dhe veshje pllakash per biznese apo ambjente te ndryshme. ...
05/12/2023 12:12

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👷 punime pllakash edi me ekperience disa vjeçare ne shqiperi dhe jashte saj, ofron sherbime te ndryshme ne fushen e ndertimit✅ ofron sherbime:🔸  punime pllakash 🔸 punime parketi🔸  p...
05/12/2023 12:12

Zona: Zone Periferike/Aeroport
👷‍♂️ punime gipsi " anastasi decor"✅ ju ofron:💠 tavane te varur💠 mure ndares💠 dekorime allcie💠 patinim dhe lyerje etj.📍 adresa: tirane📲 per me teper kontaktoni ne numrin ...
04/12/2023 17:47

Zona: Qender
👷 konstruksione druri dylberidhenbsp;me një eksperiencë mbi 23 vitesh✅ ofron punime të ndryshme druri duke ju ofruar projektim, zbatim dhe garanci për çdo shërbim të ofruar nga ne.➡️te...
02/12/2023 18:11

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
👷 kompani ndertimi➡️ artur xhixho shpk me nje eksperience mbi 15 vite ne tregun shqipetar ne sektorin e ndertimit me rikonstruksione, punime duralumini, plastike, fasada xhami etj.✔ ofron pun...
02/12/2023 18:09

Zona: Vore
👷 kompani ndertimi➡️ green panel shpk ben ndertime inovative me kosto te ulet dhe cilesi te larte te cilat synojne te kursejne energji dhe jane te shpejta ne ndertim ✅ ofron:🔹 prodhim ...
02/12/2023 12:44

Zona: Laprake
👷 usta pllakash dhe parketi ➡️ bejme shtrime pllakash dhe parketi per banjo dhe kuzhina➡️ ofrojme riparime hidraulike dhe tualetesh📍 adresa: rruga miftar gerbolli, tirane📲 per me shu...
02/12/2023 07:02

Zona: Vore
Dhenbsp;✨bicaku stonedhenbsp;👷‍♂️ kompani e specializuar ne prodhimin e bangove te kuzhines me derdhje nje trup me lavapjaten dhe veshjetdhenbsp; ballore te murit te kuzhines, te gjithe me ...
01/12/2023 11:52

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
👷 punime alumini dhe xhama✅ ofron punime per: 🔸 dritare 🔸dyer🔸 vetrata🔸 pasqyra🔸 kabina dushi🔸 grila🔸 prerje dhe montim xhamash📍 adresa: kombinat, tirane📲 per me shum...
30/11/2023 18:07

Zona: Don Bosko
Bëjmë lyerje patinime, meremetime, laminat, silikon, etj. nr telefoni dhe whatsapp 0693331273 ...
25/11/2023 19:41

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👷 kompania “arlis – ndërtim” shpk eshte krijuar nga ortaku i vetëm i saj z. armand lilo, me selinë rr: “muhedin llagani”, pallati 12 katësh (vala), kati. 1, nr. 7, pranë policisë ba...
24/11/2023 21:37

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
 ✨nderpro sh.p.k eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1992 duke siguruar standartet me te larta dhe me efikase te ndertimit ne shqiperi.✔nderpro sh.p.k ofron prod...
23/11/2023 17:08

Tirane - Skela Me Qera

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofrojme sherbime skelerie montim cmontim skela me qera ...
22/11/2023 18:52

Zona: Zone Periferike
👷 kompani ndertimi➡️ ardeon stones prej shume vitesh ne treg kthen punen mbi gur dhe mermer ne art duke ju perkushtuar dhe me seriozitet per te arritur ne maksimum cdo kerkese tuajen✅ ofrojm...
22/11/2023 14:48

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
👷 leon konstruksion✔️ ndërtojmë të ardhmen, restaurojmë të shkuarënleon konstruksion, ndër kompanitë më të standartizuara në industrinë e ndërtimit me qendër në tiranë dhe vepri...
21/11/2023 16:02

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim