Dyqan ne shitje buze rruge tek e Kthesa e Kamzes! 300,000 Euro Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/01/2023 13:23 Post ID: 98924


Pagesa 300,000 Euro
Siperfaqa neto 106.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 4.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa kthesa e kamzes afer hygea - Harta
Lexime 2

Dyqani ndodhet ne nje nga nyjet me te rendesishme hyrese te Tiranes, kati 0, buze rruge kryesore me fasade xhami 10 metra te gjere.

Zona ka frekuentim te larte kjo dhe per shkak te pranise se Terminalit te ri te Transportit, i cili me investimin e ri do te kthehet ne nje magnet te padiskutueshem per qytetin.

Objekti ku ndodhet dyqani eshte ndertim i ri i vitit 2016, i nje cilesie optimale. Dyqani ka perpara tij nje hapesire te madhe trotuari, e cila mund te sherbeje si ekspozitor, ose dhe per vendosjen e tavolinave per bar kafe.

Dyqani eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.