Shitet, Ambient, Yzberisht PRO+28939 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/01/2023 09:17 Post ID: 93930


Pagesa 150,000 Euro
Siperfaqa neto 128.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Distanca 3.76 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa yzberisht - Harta
Lexime 0

Disponojme ambiente per shitje ne zonen e Yzberishtit.

Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja totale 128 m2.
• Aktualisht funksionojne si dy ambiente me vete, ku perkatesisht jane 58.2 m2 dhe 70.7 m2.
• Kati 1.
• Mundesia e ndarjes dhe organizimit sipas tipologjise se biznesit.
• Fasade xhami.
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
• E pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi.

Mundesi shume e mire investimi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!