Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ndre Mjeda PRO+28935 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 31/01/2023 16:18 Post ID: 93870


Pagesa 90,000 Euro
Siperfaqa neto 75.00 me 1 Tualete
Kati Kati 6
Distanca 1.96 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania - Harta
Lexime 50

Disponojme apartament 2+1 per shitje me vendodhje tek Rruga Ndre Mjeda, prane Shkolles Naim Frasheri.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6.
• Siperfaqe e apartamentit 75 m2.
Organizimi :
• Koridor shperndares.
• Salloni ndenje dhe kuzhine e vecuar.
• 2 Dhoma Gjumi
• 1 Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Ndertim egzistues, pa ashensor.
• I mobiluar.
• Sistem kapot.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni!