Shitet, Ambjent Biznesi, Dogana, Tirane, UNA27622 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 16/01/2023 10:46 Post ID: 92235


Pagesa 223,000 Euro
Siperfaqa neto 89.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 3.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Ish Sheshi Shqiponja - Harta
Lexime 10

Disponojmë Ambjent Biznesi në Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Doganes, Tirane.

• Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 89.3m2
• 1 Tualet
• Fasade xhami perimetrale
• Kati 0
• Orientimi: Jug
• Vetrata termike dopio xham
• Fasade Xhami Perimetrale
• Parket,pllakte sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
•Dogana 2020

Mundesi Kreditimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!