Shitet, Ambient Biznesi, Don Bosko, Tirane 45,000 Euro ID: PRO28509 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/01/2023 16:24 Post ID: 90499


Pagesa 45,000 Euro
Siperfaqa neto 30.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 64

Disponojme, Ambient Biznesi, Don Bosko

Informacion mbi pronën:
• Siperfaqe Bruto 30.2 m2
• Kati i 1
• Orientim: Jug-Lindje
• 1 Tualet
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Open Space
• Kubaturë e rregullt.
• Ndertim i Ri
• Dokumentacion te rregullt hipotekor
• Mundesi shume e mire Investimi

Prona eshte me cmim shume te mire ne treg dhe mund te pershtatet per aktivitete te ndyshme si laborator,klinike dentare e zyra. Për ta vizituar na kontaktoni!

Per me teper informacion na kontaktoni.