Shitet, Ambjent Biznesi, Yzberisht, Tirane UNA28196 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 19/12/2022 14:43 Post ID: 88074


Pagesa 260,000 Euro
Siperfaqa neto 475.00 me 2 Tualetee
Kati Kati -1 me 1 Ashensor
Distanca 3.76 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Kashar, Albania - Harta
Lexime 34

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje ne Yzberisht
Ambjenti ndodhet tek Grand Galeria.

• Ambjenti ka sipërfaqje totale: 475m2
• Kati -1
• 2 Tualete
• Disponon Vetrate xhami
• Dopio xham gas argon
• Mundesi per ambjente te ndryshme si palester spa, magazinim, lidhje me katin 0 etj
• Aktualisht ne perdorim

Informacione te Pergjithshme:

Opsione ambjentesh per shitje kati -1
Duke filluar nga 100m2 dhe mbi 500m2
Opsione ideale per biznese si palester, spa, linje prodhimi etj
Kombinimi i persososur i parkimit dhe ambejeteve te biznesit
2 hyrje dhe dalje te dedikuara per automjetet per katin -1

Rezidenca ofron:
Opsione te dedikuara sherbim per bar/restorant
Opsione te dedikuara per zyra ose showroom
Opsione te dedikuraa per butik e te tjera
6 Shkalle e dedikuar ambjentesh
Veranda dhe trotuare perimetrale si nga brenda dhe jashte rezidences per shfrytezim te ambjenteve
Fasade xhami perimetrale si nga jashe ambjentit dhe ambjentit
Lokacion i favorshem dhe pike referuese e zones
Rezidenca organizohet ne 3 kate sherbim bizensi
-1 ku jane postet e parkimi dhe ambjentet te dedikuara qendres se biznesit
Kati 0 dhe +1 Ambjentete sherbimi
Rezidenca ka 6000m2 hapsire te gjelberuar si parke qendrimi
Park lojrash ne funksion te bizneseve dhe banoreve
Cilesi te tjera:
Fasadxhami dopio xham gas argon
Tualete inkaso
Tavane gipsi
Instalime te pershtateshme sipas tipologjise se biznesit

Për ta vizituar na kontaktoni!