Shitet, Ambient Biznesi, Myslym Shyri, Tirane 380,000 Euro ID: PRO25636 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 24/01/2023 17:40 Post ID: 65282


Pagesa 380,000 Euro
Siperfaqa neto 45.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 15

Disponojmë Ambient Biznesi për shitje , i cili ndodhet i pozicionuar te Myslym Shyri.
Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe: 44.6 m2
• Kati i 0
• Open Space
• Tualet
Detaje të tjera:
• Fasadë Xhami
• Kubaturë e rregullt
• Momentalisht i lënë me qira
• Lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rruge dhe ofron mundësi shumë te mirë investimi.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!