Qera, Ambient Biznesi, Bllok, Tirane, 1.500.000 Euro , ID PRO24410 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 24/01/2023 17:39 Post ID: 56484


Pagesa 1,500,000 Euro
Siperfaqa neto 480.00 me 4 Tualetee
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Distanca 0.86 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 68

Disponojmë Ambient Biznesi në shitje, i pozicionuar te Rruga Abdyl Frashëri, Bllok.

Informacion mbi Biznesin :

• Sipërfaqe : 480m2

• Kati 3, i një godine biznesi multifunksionale

• 4 Tualet

• Aktualisht i ndarë në ambiente pune me kartonxhes.

• Mundesi shumë e lehte për tu bërë Open Space.

• Godina ofron mundesi shume te mire reklamimi biznesi.

• Momentalisht i dhënë me qera 

• Totalisht i Investuar.

• Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi

• Kubaturë e rregullt.

• I pozicionuar buzë rrugës kryesore

Zona në të cilën ndodhe ambienti , është një nga zonat më preferenciale dhe ka një zhvillim të tipologjive të ndryshme të bizneseve dhe pozicionimi në një nga rrugët kryesore të qytetit i jep shumë avantazh zhvillimit të biznesit.


Për vizitë në pronë na kontaktoni!