Shitet, Ambient Biznesi, Shkolla E Baletit, Tirane 147,600 Euro ID: PRO24109 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/01/2023 16:26 Post ID: 53328


Pagesa 147,600 Euro
Siperfaqa neto 164.00 me 1 Tualete
Kati Kati -1
Distanca 0.66 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Shkolla e Baletit - Harta
Lexime 54

Disponojmë Ambient Biznesi për Shitje, cili ndodhet i pozicionuar pranë Shkollës së Baletit.
Informacion mbi Ambientin:
• Siperfaqe: 164 m2
• Kati -1
• 3 Ambiente Pune
• Tualet
• Kondicionim dhe aspirim
• Bosh
• Mundësi shumë e mirë investimi pasi gjendet i pozicionuar në një nga zonat më preferenciale të qytetit dhe zhvillohen tipologji të ndryshme biznesi.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!