Shitet, Ambient Biznesi, Yzberisht UNA28737 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 05/12/2022 10:23 Post ID: 92277


Pagesa 230,000 Euro
Siperfaqa neto 165.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 3.76 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Yzberisht, Kashar, Albania - Harta
Lexime 41

Disponojmë Ambient Biznesi per shitje në zonën e Yzberishtit.
Ambienti ndodhet në një zonë të aksesueshme, tek Bulevardi Migjeni.

Informacion mbi ambientin:
•Kati 0
•Sipërfaqe bruto: 165 m2
•Me hipotekë
•I arreduar
•I investuar
•Disponon kend lojrash
•Veranda para edhe pas ambientit per shfrytezim

Ambienti aktualisht është I lëshuar me qera dhe është mundësi shumë e mirë biznesi.

Për më shumë informacion na kontaktoni!