Shitet, Ambient Biznesi, Don Bosko, UNA27643 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 28/11/2022 15:22 Post ID: 92230


Pagesa 154,000 Euro
Siperfaqa neto 103.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Paralel Living - Harta
Lexime 10

Disponojme, Ambient Biznesi, Don Bosko
Paralel Living
Informacion mbi pronën:
• Siperfaqe Bruto 103m2
• Kati i 1
• Orientim: Jug-Lindje
• 1 Tualet
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Kubaturë e rregullt.
• Vetrata termike dopio xham
• Parket,pllake sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
• Ndertim i Ri

Mundesi Kreditimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!