Shitet ambjent biznesi tek Rruga e Dibres *OKAZION* Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 26/11/2022 19:38 Post ID: 92104


Pagesa 1,700 Euro
Siperfaqa neto 226.00
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Distanca 1.67 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 37

Shitet
ambjent biznesi 226 m2 ne Rrugen e Dibres|| Kati 1 me ashensor|| Ambjenti
ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitin 2020-2021|| Ambjenti eshte ne
shtrese te varfer || Open Space || Vetrata dopio xham || Instalime elektrike
dhe hidraulike cilesore|| Orientimi eshte Jug-Lindje||Ndertesa eshte e rregullt
ne dokumentacion dhe pritet ti dale Hipoteka .

 

*Karakteristika
te tjera te nderteses:

-ndodhet shume
prane qendres

-zona shume e
zhvilluar

-ambjent I bollshem
dhe 100 % I shfrytezueshem

-parking I garantuar

-ambjenti
ndodhet buze rruge

 

*Siperfaqja:

-226 m2
(brutto)

-204.7 m2 (netto)

-21.3 m2
(siperfaqe e perbashket)


-Per me shume informacione rreth prones mund te me telefononi ose te me shkruani ne WhatsUpp 

**OKAZION / 1700 Euro m2