✅Ambjent biznesi ne shitje ne astir Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 22/11/2022 14:30 Post ID: 91573


Pagesa 112,000 Euro
Siperfaqa neto 72.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa astir - Harta
Lexime 2

Shitet ambjent biznesi me sip 70.3 m2 ne Astir

Organizohet ne:
~ 1 ambjent i madh open space
~1 tualet
Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si:
Klinika dentare, Klinika te ndryshme mjeksore, Call Center, Zyra te bizneseve te ndryshme, IT etj.

Ambjenti eshte i investuar se fundmi si dhe disponon nje fasade xhami qe i jep mundesi vizibiliteti nga rruga kryesore .
Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!