Shitet ambjent biznesi tek Rruga Lidhja Prizrenit Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 17/11/2022 13:06 Post ID: 91011


Pagesa 1,172,500 Euro
Siperfaqa neto 335.00 me 1 Tualete
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Distanca 1.06 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 9

Shitet ambjent biznesi ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit || Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut prane Xheko Imperial ||

-Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2006

-Siperfaqja eshte 335 m2, Open space

-Aktualisht i dhene me qera 

-Zona shume e favorshme , gjithashtu per shkak te pozicionit eshte edhe mundesi investimi duke pare tendencen ne rritje te cmimeve te shitjes dhe te qerave mujore

-Cmimi i ambjentit eshte i diskutueshem  ne varesi te kerkeses 

Per me shume informacion mund te na kontaktonin ne numrin e telefonit ose ne whatsapp