✅Ambjent biznesi ne shitje (dyqan)te Myslym shyri Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 08/11/2022 15:29 Post ID: 89756


Pagesa 560,000 Euro
Siperfaqa neto 79.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 10

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) te Rruga Myslym Shyri.
Ambjenti eshte me siperfaqe 75 m2.

Organizimi:
Ambient Open Space
Tualet

✔️Ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune dhe mund te jepet me qira 2500 euro/muaj.
✔️Disponon Certifikate Pronesie.

Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: