AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE KOMUNE PARISI Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 17/11/2022 17:39 Post ID: 89469


Pagesa 230,000 Euro
Siperfaqa neto 100.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga e Kosovareve, Tirana, Albania - Harta
Lexime 18

SHITET ambjent ne zonen e komunes se parisit . 

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore . 

Eshte i pozicionuar ne katin -0,5 te nje pallati qe i perket vitit 2002 . 

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ka nje pjese verande perpara te cilen mund ta shfrytezoje . 

Ka 1 tualet funksional . 

Momentalisht eshte i lene me qera . 

Shitet me cmimin 230.000€ 

Adresa : Rruga e kosovareve , Komuna e parisit .