SHITET AMBJENT BIZNESI TEK FLAGSHIP CENTER Durres

Ambjent biznesi ne shitje 04/11/2022 14:19 Post ID: 89306


Pagesa 105,000 Euro
Siperfaqa neto 70.00 me 1 Tualete
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Qendra Tregtare Flagship - Harta
Lexime 9

Shitet ambjent biznesi tek flagship center ne katin e trete me nje sip prej 70m2 .
Ambienti eshte i pershtatshem per tipe te ndryshme biznesi si psh butik , parukeri dhe shumellojshmeri biznesesh te tjera.
Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te durresit .
.Ambjenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje.
Zona shume e populluar i jep perparesi biznesit tuaj.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni !