Shitet, Ambjent Biznesi, Dogana, Tirane UNA27611 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 04/11/2022 11:52 Post ID: 89252


Pagesa 178,500 Euro
Siperfaqa neto 71.00
Kati Kati 0
Distanca 2.29 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4

Disponojmë Ambjent Biznesi në Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Doganes, Tirane.
• Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 71.4m2
• 1 Tualet
• Fasade xhami perimetrale
• Kati 0
• Orientimi: Jug
• Vetrata termike dopio xham
• Fasade Xhami Perimetrale
• Parket,pllakte sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme

Mundesi Kreditimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!