Shitet, Ambient Komercial, Residenca Tower Bridge, Tirane 217,360 Euro ID: PRO27469 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 10/01/2023 17:45 Post ID: 82536


Pagesa 217,360 Euro
Siperfaqa neto 136.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 0
Distanca 1.67 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 80

Disponojmë Ambient Biznesi për shitje, cili ndodhet i pozicionuar te Rruga e Dibrës, Residenca Tower Bridge.
Informacion mbi Ambientin:
• Siperfaqe bruto e ambientit : 135.85m2
• Kati 0
• Lartesi e ambientit: 4 m2
Organizimi i brendshëm:
• Open Space
• 2 Tualete
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i ri
• 2 Fasada xhami
• Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si : klinika, zyra, bar-restorant etj.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor
• Mundësi shumë e mirë investimi pasi gjendet i pozicionuar buzë rruge dhe në një nga komplekset më prestigjoze dhe të preferuar të zonës dhe zhvillohen tipologji të ndryshme biznesi.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!